Mustafa Kurtoğlu,

2 Eylül İstanbul doğumlu, atletik performans kondisyon antrenörüdür.

İlk okul, orta okul, lise ve üniversite eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini, İstanbul Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nda yapmış, ek olarak 2019 senesinde Pedagojik Formasyon belgesi almıştır.

Lise takımlarını, İstanbul ve Türkiye genelinde yapılan turnuvalara antrene ederek başlamış, 3 yıllık süreçte 2 İstanbul derecesi (3.;5.) ve 1 Türkiye 5.ligi derecesi elde eden takımın sorumlusu olarak yer almıştır.

Türkiye’de “sporcuların sezon içi takım ile çalıştıkları süre içerisinde fiziksel ve teknik kapasitelerinin minimalize seviyede kaldığı, kişisel performans kapasitesinin maksimuma zorlanması ve/veya ”performans kapasite eşiğinin geliştirilmesi” düşüncesiyle “Kondisyon Türkiye” ismiyle bireysel performans antrenörlüğü yapılanmasını hayata geçirmiştir.

Uygulanan antrenman görüntüleri, A Spor ve TRT Spor kanalları spor akışında yer almıştır.

10.06.2017 tarihinde Kasımpaşa AŞ. bünyesinde göreve başlamıştır.

2017-18 ve 2018-19 futbol sezonları süresince kondisyonerlik görevini yapmış olup bu göreve ek olarak, birinci sezon U17, U15; ikinci sezon U15, U14 yardımcı antrenörlüğü görevinde bulunmuştur.

20.12.2018 tarihinde Kasımpaşa Aş. bünyesindeki görevinden ayrılmıştır.

03.06.2019 tarihinde Aytemiz Alanyaspor takımı ile anlaşarak, Atletik performans kondisyon antrenörü olarak görevine başlamıştır.

Bulunduğu süreç içerisinde, farklı dönemlerde Giovanni Melchiorre, Murat Yüksel ve Pantelis Pantelopoulos ile birlikte çalışmıştır.

2019-20 futbol sezonu alt yapı atletik performans antrenörlüğü görevine ek eş zamanlı profesyonel takım bireysel antrenörlük görevinde bulunmuştur.

2020-21 futbol sezonu Gençlik Gelişim Atletik Performans Sorumlusu olarak görevini devam etmiş,

2019-20 ve 2020-21 sezonu boyunca görev yapmış, 06.05.2021 tarihinde görevinden ayrılmıştır.

25.08.2021 tarihinden itibaren Osman Zeki Korkmaz nezlinde İstanbulspor Aş. bünyesinde göreve başlamış ve aktif olarak görevini sürdürmektedir.

** Catapult Evo ve Polar sistem kullanabilmektedir.

** Üst düzey Microsoft office bilgisine sahiptir.

** Saha ve fitness antrenmanlarını compakt bir şekilde yürütmekte olup, sakatlık dönüşü, sakatlık önleyici egzersiz planları ile tüm sezonu sağlıklı ve yüksek performans beklentilerini karşılamaktadır.

** İngilizce dil bilgisine sahiptir.

Uygulamış olduğu saha ve fitness antrenman görüntülerini sosyal medya hesaplarından düzenli olarak paylaşmakta ve bu videolar Youtube, İnstagram ve Twitter üzerinde yüksek  portföye sahip futbol sayfalarında paylaşılmaktadır.

Sitelere örneğin; “@Worldfootballcoach; @Training_futball66; @Evolving_the_game; @Footycoachingdrills; @c.s._soccer @soccer_coache @train_futbol @ keepitonthedeck @_Footballfocus  @433” sayfalarıdır.

İLETİSİM
İLETİSİMMustafa Kurtoğlu,
Telefon : 0534 466 7436
Mail: mail@mustafakurtoglu.com
İnstagram: @mustafakurtoglucom