Mustafa Kurtoğlu,

2 Eylül İstanbul doğumlu, atletik performans kondisyon antrenörüdür. İlk okul, orta okul, lise ve üniversite eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini, İstanbul Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nda yapmış, ek olarak 2019 senesinde Pedagojik Formasyon belgesini almıştır.

Süreç başlangıcında lise takımlarını, İstanbul ve Türkiye genelinde yapılan turnuvalara hazırlayarak başlamış, 3 yıllık süreçte 2 İstanbul derecesi (3.;5.) ve 1 Türkiye 5.ligi derecesi elde eden takımın sorumlusu olarak yer almıştır.

Türkiye’de “sporcuların sezon içi takım ile çalıştıkları süre içerisinde fiziksel ve teknik kapasitelerinin minimalize seviyede kaldığı, kişisel performans kapasitesinin maksimuma zorlanması ve/veya ”performans kapasite eşiğinin geliştirilmesi” düşüncesiyle “Kondisyon Türkiye” ismiyle bireysel performans antrenörlüğü yapılanmasını hayata geçirmiştir.

Uygulanan antrenman görüntüleri, A Spor ve TRT Spor kanalları spor akışında yer almıştır.

10.06.2017 tarihinde Kasımpaşa AŞ. bünyesinde göreve başlamıştır.

2017-18 ve 2018-19 futbol sezonları süresince görev yapmış, Atletik performans kondisyoner görevine ek, birinci sezon U17, U15; ikinci sezon U15, U14 yardımcı antrenörlüğü görevinde bulunmuştur.

20.12.2018 tarihinde Kasımpaşa Aş. bünyesindeki görevinden ayrılmıştır.

03.06.2019 tarihinde Aytemiz Alanyaspor takımı ile anlaşarak, Atletik Performans Kondisyoner görevine başlamış; Alanyaspor’daki görevine devam etmektedir.

Geçmişinde Galatasaray, Bursaspor, Malatya Spor, Alanyaspor, Antalyaspor, Kayserispor, CFR Cluj, Petrolul, Lankeren gibi profesyonel takım kondisyonerliği yapmış olan “Giovanni Melchiorre” ile birlikte çalışmaktadır.

** GPS sistemi kullanabilmektedir.

** Üst düzey bilgisayar bilgisine sahiptir.

** Saha ve fitness antrenmanlarını compakt bir şekilde yürütmektedir.

** Günlük seviyede, ingilizce dil bilgisine sahiptir.

Son olarak, yaptığı antrenman görüntülerini sosyal medya hesaplarından düzenli olarak paylaşmakta ve bu videolar Youtube, İnstagram ve Twitter üzerinde yüksek portföye sahip olan hesaplarda paylaşılmaktadır.

Sitelere örneğin; “@Worldfootballcoach; @Training_futball66; @Evolving_the_game; @Footycoachingdrills; @c.s._soccer @soccer_coache @ keepitonthedeck @_Footballfocus @433” sayfalarıdır.

İLETİSİM
İLETİSİMMustafa Kurtoğlu,
Telefon : 0534 466 7436
Mail:
mail@mustafakurtoglu.com

İnstagram: mustafakurtoglucom